Antalya İlinde 26 Şubat 2018 tarihinde uzman hekimlere, aile hekimlerine ve eczacılara yönelik olarak Antalya Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve Antalya Eczacı Odası koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


Şanlıurfa’da düzenlenen “Şanlıurfa Aile Hekimleri Derneği-Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Ortak Eğitim Toplantısı”nda Daire Başkanımız Ecz. Mesil AKSOY sunumlarını yaptılar.

Kategori: Duyurular

Mersin İlinde 16 Şubat 2018 tarihinde uzman hekimlere, aile hekimlerine ve eczacılara yönelik olarak Mersin Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve 25. Bölge Mersin Eczacı Odası koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


EDİTÖRÜN ÖN SÖZÜ Sağlık mesleği mensupları arasındaki ekip çalışması, iletişim ve işbirliği, sağlık bakımının güvenli ve etkin bir şekilde uygulanması için önemlidir. Aile hekimleri ve eczacılar arasında daha fazla işbirliğinin hasta bakımını iyileştirebileceğine dair kanıtlar bulunmaktadır. Türkiye Akılcı İlaç Kullanımı Bülteni’nin Şubat 2018 sayısında çevirisi yapılmış olan makalede, eczacıların birinci basamak sağlık hizmetlerinde genişlemekte olan rolü hakkındaki hususlar ele alınmıştır. […]


12


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial