Samsun İlinde 27 Kasım 2017 tarihinde aile hekimlerine yönelik olarak Samsun Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü’nün koordinasyonunda 2 farklı oturumda “Akılcı Antibiyotik Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


Aile hekimlerimize yönelik olarak İstanbul’da 23-24 Kasım 2017 tarihlerinde “3. Olgular Eşliğinde Rasyonel Farmakoterapi Eğitimi” gerçekleştirildi.


Aile hekimlerimize yönelik olarak İstanbul’da 20-21 Kasım 2017 tarihlerinde “2. Olgular Eşliğinde Rasyonel Farmakoterapi Eğitimi” gerçekleştirildi.


Hekim, eczacı, yardımcı sağlık personeli, halk ve ilaç sektörüne yönelik olarak AİK konusunda farkındalık oluşturmak, paydaşların bilgi ve bilinç düzeylerini artırmak amacı ile “Akılcı İlaç Kullanımı Proje Yarışması” düzenlenmiştir. Yarışmaya Ülkemizdeki ve K.K.T.C.’deki hekimler, eczacılar, diş hekimleri, hemşireler, diğer yardımcı sağlık personelleri ve sağlık meslek mensuplarını yetiştiren Tıp Fakülteleri, Eczacılık Fakülteleri, Diş Hekimliği Fakülteleri, Hemşirelik Fakülteleri, Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve […]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial