AİK İl Etkinkikleri


Eskişehir İlinde 16 Mayıs 2017 tarihinde eczacılara yönelik olarak Eskişehir Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve Eskişehir Eczacı Odası’nın koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


Şanlıurfa İlinde 11-12 Mayıs 2017 tarihinde eczacılara ve aile hekimlerine yönelik olarak Şanlıurfa Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü’nün koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


Artvin İlinde 5 Mayıs 2017 tarihinde Artvin Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve Trabzon Eczacı Odası’nın koordinasyonunda, Kurum Başkanımız Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ ve Kurum Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Ali ALKAN’ın da katılımları ile eczacılara yönelik olarak “Artvin İli Eczacı Buluşması Toplantısı” düzenlenmiştir. Toplantıda Akılcı İlaç Kullanımı hakkında bir sunum ile genel durum değerlendirmesi yapılmıştır.


Samsun İlinde 29 Nisan 2017 tarihinde eczacılara yönelik olarak Samsun Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve Samsun Eczacı Odası’nın koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial