Mersin İlinde 16 Şubat 2018 tarihinde uzman hekimlere, aile hekimlerine ve eczacılara yönelik olarak Mersin Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve 25. Bölge Mersin Eczacı Odası koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.


  Manisa İlinde 25 Ocak 2018 tarihinde uzman hekimlere, aile hekimlerine ve eczacılara yönelik olarak Manisa Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü ve 29. Bölge Manisa Eczacı Odası koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.        


Çocuk Hemşireleri Derneği Ankara Şubesi tarafından Ankara’da düzenlenen “Çocuklarda Akılcı İlaç Kullanımı Sempozyumu”nda Daire Başkanımız Ecz. Mesil AKSOY ve Akılcı İlaç Kullanımı İzleme ve Değerlendirme Birim Sorumlumuz Uzm. Dr. Fatma İŞLİ sunumlarını yaptılar.


Şırnak İlinde 11 Aralık 2017 tarihinde aile hekimlerine ve eczacılara yönelik olarak Şırnak Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü’nün koordinasyonunda “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir.                
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial