5. Akılcı Antibiyotik Kullanımı ve Farkındalık Sempozyumu çevrimiçi olarak bugün gerçekleştirildi. Sempozyumun açılış konuşmalarını; Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe, TİTCK Başkanı Doç. Dr. Tolga Tolunay, DSÖ Türkiye Temsilcisi Dr. Batyr Berdyklychev, FAO Türkiye Temsilcisi Viorel Gutu ile Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin yaptı. Sempozyumda konuşan Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine […]


20 Aralık 2018 tarihinde DSÖ Türkiye Ofisi işbirliği ile Diyarbakır’da hekimlerimize yönelik  “Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı” düzenlenmiştir. 21 Aralık 2018 tarihinde Diyarbakır’da halka yönelik “Aşı ve Antibiyotikler Hakkında Merak Edilenler” konulu toplantı düzenlenmiştir.

Kategori: Duyurular, Etkinlikler

18 Aralık 2018 tarihinde Samsun’da Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Tiyatro Ekibi tarafından gösterime sunulan Akılcı İlaç Kullanımı konulu oyun Dairemiz tarafından izlenmiştir.  

Kategori: Duyurular, Etkinlikler

Aile hekimlerimize yönelik olarak İstanbul’da 17-18 Aralık 2018 tarihlerinde “4. Solunum Sistemi ile İlgili Olgularda Rasyonel Farmakoterapi Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.

Kategori: Duyurular, EtkinliklerSocial media & sharing icons powered by UltimatelySocial